CZ UAE RUS EN

Co si zabalit do lázní?


  • Neopomeňte si, prosím, vzít s sebou průkazku Vaší zdravotní pojišťovny.
  • V případě, že jste po vystavení lázeňského návrhu změnili zdravotní pojišťovnu, prosím, obstarejte si nutné potvrzení, že stávající pojišťovna náklady na Vaše léčení uhradí.
  • Pokud budete žádat o vystavení dočasné pracovní neschopnosti, je nutno předložit jméno a adresu svého praktického lékaře, případně jeho faxové číslo či e-mailovou adresu.
  • Nezapomeňte na léky, které pravidelně užíváte, a to na celou dobu léčebného pobytu.
  • V případě potřeby si také neopomeňte přivézt opěrné pomůcky, které nezbytně potřebujete (berle, vycházková hůl apod.), ale také plavky, sportovní oblečení a obuv. S ohledem na kulturně-společenský program, který pro Vás lázně připravují, je na Vás, zda využijete i společenský oděv. Pokud používáte opěrné pomůcky, tak si Vás dovolujeme požádat, abyste je opatřili světlými koncovkami, protože černé koncovky poškozují povrch ve veřejných, ubytovacích a rehabilitačních prostorách lázní. 
  • Své zavazadlo do hmotnosti 30kg si můžete zaslat poštou na adresu: Sanatoria Klimkovice, Sanatorium A,  742 84 Klimkovice. Pošta se nachází přímo v areálu lázní.

Ručníky, župany a praní prádla


Ručníky mají lázeňští hosté k dispozici na pokoji.

Župan je možné si zapůjčit za poplatek 5,-Kč/den.

 

Službu praní prádla je možno zakoupit dle platného ceníku.

Zavazadla


Lázeňští hosté mohou využít služeb České pošty, zavazadlo si do lázní poslat a vyhnout se tak nepříjemnému cestování s těžkým břemenem. Pobočka České pošty je přímo v lázeňském areálu.

Parkování


Lázeňští hosté mohou do lázní přijet vlastním automobilem a využít pro parkování míst vyhrazených pro klienty lázní.

 

Parkovací lístek Vám vystaví v recepci za 10,-Kč/1den

Držitelé průkazů ZTP/P mají parkování zdarma.

Návštěvy


Pro setkání s návštěvami slouží veřejné prostory a gastronomické provozy lázní. Návštěvy přímo na pokojích jsou zakázány.

Sledujte nás

na Facebooku a YouTube