CZ UAE RUS EN

Praktické tipy


Co si zabalit do lázní

  • Neopomeňte si, prosím, vzít s sebou průkazku Vaší zdravotní pojišťovny.
  • Pokud máte lékařem stanovenou dietu, nezapomeňte si vzít potvrzení.
  • V případě, že jste po vystavení lázeňského návrhu změnili zdravotní pojišťovnu, prosím, obstarejte si nutné potvrzení, že stávající pojišťovna náklady na Vaše léčení uhradí.
  • Pokud budete žádat o vystavení dočasné pracovní neschopnosti, je nutno předložit jméno a adresu svého praktického lékaře, případně jeho faxové číslo či e-mailovou adresu.
  • Nezapomeňte na léky, které pravidelně užíváte, a to na celou dobu léčebného pobytu.
  • V případě potřeby si také neopomeňte přivézt opěrné pomůcky, které nezbytně potřebujete (berle, vycházková hůl apod.), ale také plavky, sportovní oblečení a obuv. S ohledem na kulturně-společenský program, který pro Vás lázně připravují, je na Vás, zda využijete i společenský oděv. Pokud používáte opěrné pomůcky, tak si Vás dovolujeme požádat, abyste je opatřili světlými koncovkami, protože černé koncovky poškozují povrch ve veřejných, ubytovacích a rehabilitačních prostorách lázní. 

 


 

Ručníky, župany a praní prádla

Ručníky mají lázeňští hosté k dispozici na pokoji. Župan je možné si zapůjčit za poplatek 5,-Kč/den. Službu praní prádla je možno zakoupit dle platného ceníku.

 


 

Zavazadla

Pokud se chcete vyhnout cestování se zavazadly, můžete si je nechat poslat na adresu lázní: Sanatoria Klimkovice, Recepce A,  742 84 Klimkovice. V takovém případě nás ale prosím předem informujte vyplněním tohoto fomuláře:

https://www.sanatoria-klimkovice.cz/cz/posilam-zavazadlo/

 


 

Asistenční a vodící psi

Pravidla pro pohyb s asistenčními pejsky v areálu Sanatorií Klimkovice čtěte zde.

 


 

Parkování

Lázeňští hosté mohou do lázní přijet vlastním automobilem a využít pro parkování míst vyhrazených pro klienty lázní.
Parkovací lístek Vám vystaví v recepci za 15,-Kč/1den. Držitelé průkazů ZTP/P mají parkování zdarma.

 


 

Návštěvy

Pro setkání s návštěvami slouží veřejné prostory a gastronomické provozy lázní. Návštěvy přímo na pokojích jsou zakázány.