CZ UAE RUS EN
Novinka
Novinka
Neurorehabilitace hrazená zdravotní pojišťovnou
Nyní mohou děti do 18 let absolvovat neurorehabilitaci hrazenou z prostředků zdravotního pojištění v rámci tzv. odborného léčebného ústavu

Nadace Jakuba Voráčka


Děkujeme úspěšnému hokejistovi Jakubovi Voráčkovi a jeho sestře Petře Klausové, kteří v dubnu 2015 společně založili Nadaci Jakuba Voráčka, jež pomáhá pacientům s roztroušenou sklerózou. Od roku 2017 Nadace Jakuba Voráčka spolupracuje se Sanatorii Klimkovice a finančně přispívá na nadstandardní rehabilitační RS programy. Díky její podpoře má každoročně několik desítek klientů našich lázní s roztroušenou sklerózou možnost rehabilitovat intenzivněji a efektivněji.

 

https://nadacejakubavoracka.cz/

Moravskoslezský kraj


Děkujeme Moravskoslezskému kraji za poskytnutí dotace

  • "Lázně součást regionu"
  • "Moravské lázně v každém ročním období"
  • "Na zimu do Sanatorií Klimkovice"
  • "Ať je nás vidět"
  • "Lázně pro všechny"
  • "Lázně současnosti"

v rámci dotačního programu "Podpora cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji" - dotační titul č.4: Podpora lázeňství.

 

msk

 

 

 

www.msregion.cz

Nadace ČEZ


Díky finančnímu příspěvku z Nadace ČEZ si Sanatoria Klimkovice mohla dovolit zakoupit speciální rehabilitační přístroje, určené dětským klientům s pohybovým deficitem. Jde o „Rehabilitační chodník Terapie", což je specializované zařízení, které bude využíváno při nácviku správné chůze. A také o přístroj "AKKA platform", což je univerzální plošina pro rozvoj smyslových podnětů.

Díky přispění Nadace ČEZ tak můžeme poskytnout komplexnější a účinnější rehabilitaci, která přispěje k celkovému zkvalitnění života našich dětských klientů. Děkujeme Nadaci ČEZ!

 

cez

 

 

 

 

http://www.nadacecez.cz/cs/uvod.html

 

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL


 

Díky finančnímu příspěvku Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL si Sanatoria Klimkovice mohla dovolit zakoupit speciální rehabilitační přístroj, určený dětským klientům s pohybovým deficitem. Jde o rehabilitační přístroj Thera-Trainer BALO, což je jedinečný přístroj pro cvičení stoje a rovnováhy pro uživatele s vysokým stupněm závislosti. Pokud jde o variabilitu, přístroj THERA-Trainer BALO nemá konkurenci. Chodidla, nohy nebo pánev mohou být současně nebo jednotlivě upevněny v téměř jakékoliv představitelné poloze - pro každý z cílů terapie a každého pacienta. Nový přístroj pomůže mnohem rychleji dosáhnout výrazného zlepšení stability zejména u neurologických pacientů.

Díky přispění Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL tak můžeme poskytnout komplexnější a účinnější rehabilitaci, která přispěje k celkovému zkvalitnění života našich dětských klientů. Děkujeme Nadačnímu fondu VÍTKOVICE STEEL!

 

LOGO nfvs

 

 

 

http://www.vitkovicesteel.com/stranky/nadacni-fond

 

Biosynchron a.s. ... terapie během spánku


Děkujeme společnosti Biosynchron a.s. za dar v hodnotě 135.000Kč v podobě rehabilitačních matrací se synergickými účinky, které poslouží jako doplněk terapie pro dětské pacienty absolvující Klim-therapy.

 

biosynchron

Evropská unie


Projekt Modernizace ubytovacího zařízení - Sanatoria Klimkovice

Na začátku roku 2012 byla uskutečněna kompletní modernizace 99 pokojů v Lázeňském domě A. Pokoje mají nový nábytek, ve všech jsou televizory a ve většině jsou rekonstruovány také koupelny. Část pokojů je plně bezbariérových. 

Tento projekt byl spolufinancován z evropského fondu pro regionální rozvoj.

 

rop