CZ UAE RUS EN

Lázeňský komplex


Sanatoria Klimkovice se nacházejí 10 km od krajského města Ostrava a 3 km od centra města Klimkovice. Lázeňský areál Sanatorií Klimkovice se rozkládá v lesnaté krajině na úpatí Nízkého Jeseníku, v krásné přírodní scenérii s výhledem na panorama Beskyd.

Komplex lázeňského areálu tvoří dvě lázeňské léčebny, apartmánové domy, hospodářský a venkovní areál.

 

Lázeňská léčebna dospělých A na první pohled upoutá rozmanitostí tvarů, barev a ploch. V prostorách léčebny najdete ubytovací, stravovací i léčebnou část. Pětipatrový objekt je plně bezbariérový a je vybaven čtyřmi výtahy. V areálu lázeňského domu se nachází také lázeňská kolonáda, kavárna, restaurace a Pilsner Pub.

Klienti naleznou v Lázeňském domě A také řadu obchůdků, potraviny, kadeřnictví, kosmetiku a další. K dispozici je taktéž bankomat pro výběr hotovosti, který je umístěn v prostorách recepce.

 

Lázeňská léčebna dětí B je díky svému hravému architektonickému pojetí převážně využíván pro léčení a pobyt dětských klientů. Také tato léčebna je plně bezbariérová. Součástí léčebny B je nejen ubytovací, stravovací a léčebná část, ale také jídelna, speciální škola, mateřská školka, herny, divadelní sál a rehabilitační bazén.

 

Apartmánové domy díky své jedinečné poloze v blízkosti lesního parku nabízí maximální soukromí a ničím nerušený pobyt. Každý dům disponuje plně vybavenou kuchyní s obývacím pokojem a terasou.
Ubytování lze využíz pro 2-4 osoby s možností přistýlky.

 

Hospodářská část se nachází v samostatném bloku a podzemním koridoru, který spojuje technické zázemí lázní s léčebnou A i B.

 

Venkovní areál nabízí široké možnosti sportovního vyžití a relaxace. Součástí areálu jsou Priessnitzovy venkovní koupele pro horní a dolní končetiny, minigolf, golf – Driving Range, venkovní workoutové hřiště, amfiteátr a také bezbariérový Lesní park, který je ideálním místem pro odpočinek, procházky i dětské hry. Lesní park je vybaven lavičkami, pro výletníky slouží altám s posezením, pro odpočinek speciální relaxační pyramida a děti jistě ocení mnohé hrací a interaktivní dřevěné prvky.