CZ UAE RUS EN

Pro lékaře


Sanatoria Klimkovice jsou moderní lázeňské zařízení, které se zaměřuje na léčbu onemocnění pohybového aparátu,  neurologická, cévní a gynekologická onemocnění. Máme také yynikající výsledky s rehabilitační léčbou po totálních endoprotézách.


Naším základním pilířem léčby je unikátní přírodní léčebný zdrojtřetihorní jodobromová voda – solanka, která je aplikovaná formou individuálních jodobromových koupelí a obkladů a která ve spojení s individuální léčebnou tělesnou výchovou, skupinovým cvičením v tělocvičně a bazénu, cvičením na přístrojích, ergoterapií a mnoha dalšími procedurami vytváří ideální kombinaci pro zlepšení klientova zdravotního stavu.


Kvalita lázeňské péče u nás stojí na celém týmu zkušených profesionálních zdravotníků – lékaři, fyzioterapeuti, zdravotní sestry a ostatního zdravotní personál. Základem léčby je individuální přístup ke každému pacientovi, využití vzácného přírodního léčebného zdroje, aplikace nejmodernější léčebných metod a využití specializované diagnostické laboratoře.