CZ UAE RUS EN

Ubytování lázeňských pacientů

Ubytování dospělých pacientů


Lázeňský dům A, sloužící k ubytování dospělých pacientů se nachází v klidové zóně, uprostřed parkové zahrady s překrásným výhledem na panorama Beskyd.

 

Disponuje jak jednolůžkovými, tak dvoulůžkovými pokoji, z nichž některé jsou upraveny pro pohyb imobilních osob. Pro náročnější hosty lázně disponují také nadstandardně vybavenými apartmány.

Všechny pokoje jsou zrekonstruované a s příslušenstvím, s balkónem nebo francouzským oknem. Jsou vybaveny telefonem, televizorem a lednicí. Klientům je k dispozici bezdrátové připojení k Internetu.

 

Vzájemné propojení a minimální vzdálenost mezi ubytovací, léčebnou a stravovací částí ocení především imobilní klienti.

Ubytování dětí


Lázeňský dům B, ve kterém děti absolvují lázeňský pobyt, je zcela přizpůsoben pohybu nejen pro soběstačné děti, ale také pro děti imobilní. Samotný komplex je bezbariérový a to včetně veškerých léčebných prostor, ale i prostor veřejných a volnočasových.

Děti jsou ubytovány na jednotlivých patrech Lázeňského domu B, která jsou od sebe barevně rozlišena. Každé oddělení má k dispozici mimo ubytovací jednotky (2lůžkové pokoje) i samostatnou klubovnu, či hernu, sloužící k volnočasovým aktivitám dětí. Rodiče s dětmi jsou ubytováváni v samostatné části s dvojlůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením. K dispozici mají také vybavenou kuchyňku s pračkou.