CZ UAE RUS EN
Provázíme děti na cestě Naše péče je efektivní také díky Důležitá je Stavíme na prověřených a skutečně účinných Snažíme se děti postavit Spolehněte se na profesionály Logopedie jako součást Neurorehabilitace pomáhá Efektivní rehabilitace Víme, jak je důležitá včasná rehabilitace

Moravskoslezský kraj


Děkujeme Moravskoslezskému kraji za poskytnutí dotace

  • "Lázně součást regionu"
  • "Moravské lázně v každém ročním období"
  • "Na zimu do Sanatorií Klimkovice"
  • "Ať je nás vidět"
  • "Lázně pro všechny"

v rámci dotačního programu "Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji" - dotační titul č.3: Podpora lázeňství.

 

msk

 

 

 

www.msregion.cz

Nadace ČEZ


Díky finančnímu příspěvku z Nadace ČEZ si Sanatoria Klimkovice mohla dovolit zakoupit speciální rehabilitační přístroje, určené dětským klientům s pohybovým deficitem. Jde o „Rehabilitační chodník Terapie", což je specializované zařízení, které bude využíváno při nácviku správné chůze. A také o přístroj "AKKA platform", což je univerzální plošina pro rozvoj smyslových podnětů.

Díky přispění Nadace ČEZ tak můžeme poskytnout komplexnější a účinnější rehabilitaci, která přispěje k celkovému zkvalitnění života našich dětských klientů. Děkujeme Nadaci ČEZ!

 

cez

 

 

 

 

http://www.nadacecez.cz/cs/uvod.html

 

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL


 

Díky finančnímu příspěvku Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL si Sanatoria Klimkovice mohla dovolit zakoupit speciální rehabilitační přístroj, určený dětským klientům s pohybovým deficitem. Jde o rehabilitační přístroj Thera-Trainer BALO, což je jedinečný přístroj pro cvičení stoje a rovnováhy pro uživatele s vysokým stupněm závislosti. Pokud jde o variabilitu, přístroj THERA-Trainer BALO nemá konkurenci. Chodidla, nohy nebo pánev mohou být současně nebo jednotlivě upevněny v téměř jakékoliv představitelné poloze - pro každý z cílů terapie a každého pacienta. Nový přístroj pomůže mnohem rychleji dosáhnout výrazného zlepšení stability zejména u neurologických pacientů.

Díky přispění Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL tak můžeme poskytnout komplexnější a účinnější rehabilitaci, která přispěje k celkovému zkvalitnění života našich dětských klientů. Děkujeme Nadačnímu fondu VÍTKOVICE STEEL!

 

LOGO nfvs

 

 

 

http://www.vitkovicesteel.com/stranky/nadacni-fond

 

Biosynchron a.s. ... terapie během spánku


Děkujeme společnosti Biosynchron a.s. za dar v hodnotě 135.000Kč v podobě rehabilitačních matrací se synergickými účinky, které poslouží jako doplněk terapie pro dětské pacienty absolvující Klim-therapy.

 

biosynchron

Evropská unie


Projekt Modernizace ubytovacího zařízení - Sanatoria Klimkovice

Na začátku roku 2012 byla uskutečněna kompletní modernizace 99 pokojů v Lázeňském domě A. Pokoje mají nový nábytek, ve všech jsou televizory a ve většině jsou rekonstruovány také koupelny. Část pokojů je plně bezbariérových. 

Tento projekt byl spolufinancován z evropského fondu pro regionální rozvoj.

 

rop

 

 

Patron dětí


Patron dětí je charitativní projekt, jehož smyslem je pomáhat zdravotně a sociálně znevýhodněným dětem a jejich rodinám z celé České republiky. Dává prostorpříběhům dětí, kterým v životě nepřálo štěstí. Spojuje dárce ochotné pomáhat s těmi, co pomoc potřebují. Prostřednictvím drobných peněžních darů naplňuje malá i velká přání a potřeby dětí. Se Sanatorii Klimkovice spolupracuje od vzniku projektu a na svém webu vybírá peníze na příběhy dětí, které v Sanatoriích potřebují léčbu či rehabilitace. Vybrané peníze jdou na léčbu vždy ze 100 %. Projekt zastřešuje a jeho provoz financuje Nadace Sirius

 

Požádat o dar nebo finančně podpořit konkrétní dítě můžete na www.patrondeti.cz

Sledujte nás

na Facebooku a YouTube