CZ UAE RUS EN

PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ A ZÁKAZ NÁVSTĚV


V souvislosti s výskytem Koronaviru způsobující onemocnění COVID-19 upozorňujeme klienty, že k nástupu na lázeňský pobyt do Sanatorií Klimkovice, je možné se dostavit pouze bez zdravotních obtíží typu zvýšené teploty, kašle, dušnosti, dechové nedostatečnosti apod.

Klienti vykazující některý z výše uvedených příznaků, nebudou přijati na pobyt v Sanatoriích Klimkovice.

V případě uvedených zdravotních potíží, kontaktujte prosím předem přijímací kancelář na tel. číslech 556 422 105 nebo 556 422 345, případně emailem na rezervace@sanklim.cz. Po dohodě vám bude termín nástupu přeložen na pozdější datum.

 

V případě, že jste se v posledních 14 dnech před nástupem do Sanatorií Klimkovice vrátili z jedné z rizikových oblastí zasažené výskytem Koronaviru, kontaktujte rovněž předem přijímací kancelář na tel. číslech 556 422 105 nebo 556 422 345, případně emailem na rezervace@sanklim.cz. Po dohodě vám bude termín nástupu přeložen na pozdější datum. Aktuální přehled rizikových oblastí lze nalézt na stránkách Krajské hygienické stanice.

 

V případě výše uvedených zdravotních obtíži doporučujeme stav konzultovat se svým ošetřujícím lékařem, případně kontaktovat Krajskou hygienickou stanici v místě bydliště.

 

S platností od 10.3.2020 je na základě rozhodnutí vlády vyhlášen zákaz návštěv na dospělé léčebně (budova A). Návštěvy na dětské léčebně (budova B) probíhají bez omezení.

 Sledujte nás

na Facebooku a YouTube