CZ UAE RUS EN

Novinky v testování klientů


Dovolujeme si Vás informovat o změnách v provozu testovacího centra Sanatorií Klimkovice.

 

PRAVIDELNÉ TESTOVÁNÍ DĚTÍ A DOPROVODŮ – ZMĚNA!

V rámci maximální ochrany zdraví a minimalizace rizika nákazy klientů testujeme 1x týdně všechny klienty včetně jejich doprovodů na přítomnost koronaviru antigenními testy. Výjimku z testování mají osoby, které doloží lékařskou zprávou, že prodělaly onemocnění Covid-19 (přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní) nebo osoby očkované, které doloží národním certifikátem, že od ukončení očkování uplynulo nejméně 14 dní.

Od pondělí 12. 7. 2021 bude testování dětí a jejich doprovodů probíhat na budově A. Před příjmem a ubytováním na dětské léčebně je nutné se dostavit do testovacího centra na hlavní budově A naproti recepce. Provozní doba: Po–Pá 6.00 –14.30 hod.

 

ANTIGENNÍ TESTY PRO SAMOPLÁTCE

Lázeňské testovací centrum nově nabízí ubytovaným klientům možnost provedení samopláteckého antigenního testu nad rámec pravidelného testování 1x týdně hrazeného zdravotní pojišťovnou.

Antigenní testy mají platnost 72 hod.  Pro návštěvu veřejných gastronomických provozů či vstup na kulturní akce lázní můžete doplňkově využít samopláteckého testování.

Jak na to?

  1. Test uhradíte předem na pokladně (cena testu je 201 Kč)
  2. S dokladem o zaplacení testu se dostavíte na odběrové místo naproti recepce. Provozní doba: Po–Pá 6.00 –14.30 hod.
  3. Budete testováni dle kapacitních možností centra. Přednost mají pravidelné testy.
  4. Na počkání obdržíte výsledek testu.