CZ UAE RUS EN

Hokejový útočník Rostislav Olesz podpořil Klim-Therapy


Známý a úspěšný 28letý hokejový útočník původem z Bílovce, dnes hrající v NHL, Rostislav Olesz pomáhá dětem. Když ho v médiích zaujaly zprávy o unikátní metodě Klim-Therapy, kterou bohužel neplatí české zdravotní pojišťovny, rozhodl se, že několika dětem pomůže a léčbu ve specializovaném programu uhradí. Sanatoria Klimkovice společně s hokejistou vybraly tři děti, pro které by léčba Klim-Therapy mohla znamenat obrovský posun a zkvalitnění života, a které by si jinak léčbu nemohly dovolit.

Usměvavé děti a šťastní rodičové se s Rostislavem Oleszem setkali v polovině června. Dětem byly z rukou Olesze předány dárkové poukazy na léčbu a bylo vysloveno přání, aby je Klim-Therapy „postavilo na nohy“. Mladý hokejista přislíbil, že děti v průběhu léčby – na podzim – navštíví a zkontroluje, jaké dělají pokroky. Dva chlapci a dívka byly se setkáním s hokejovou hvězdou nadšeni. Neméně jejich rodiče, pro které setkání znamenalo hlavně další šanci pro jejich děti, které si od svého narození nesou různé zdravotní problémy a handicapy.

Děkujeme Rostislavu Oleszovi za jeho velkorysost! Věříme, že půjde příkladem jiným, kteří se také rozhodnou pomáhat dětem v cestě ke zdraví a kvalitnímu životu!Sledujte nás

na Facebooku a YouTube