CZ UAE RUS EN

Aktuální opatření v lázních


Přinášíme vám souhrn všech aktuálních opatření, která je nutné dodržovat, abychom ochránili nejen sebe, ale i okolí. 

V návaznosti na mimořádná usnesení vlády ČR o přijetí krizových opatření dochází k omezení provozu Sanatorií Klimkovice a to následovně: 

 

Aktuální opatření 

 1. Vstup do budovy A i B Sanatorií Klimkovice je umožněn pouze ubytovaným lázeňským hostům, pro veřejnost jsou lázně uzavřeny.
 2. Platí zákaz návštěv na dospělém i dětském oddělení. Výjimku ze zákazu návštěv mají samostatné děti ubytované na žlutém oddělení. Návštěvy samostatných dětí jsou možné v sobotu od 15:00 hodin do 17:00 hodin a v neděli od 13:00 hodin do 15:00 hodin. Návštěvy jsou omezeny maximálně dvěma osobami na dítě. Návštěva se může uskutečnit ve venkovním areálu lázní. Zárověň žádáme rodiče, aby s dětmi neopouštěli areál Sanatorií Klimkovice. 
 3. Nástup na pobyt je možný pouze bez příznaků onemocnění. Všem nastupujícím klientům je při nástupu měřena tělesná teplota.
 4. V celém areálu platí povinnost nosit roušky přes ústa i nos tzn. na procedurách i ve veřejných prostorách lázní. Noste roušky i při kontaktu s pokojskými a ostatními zaměstnanci na vašich pokojích.
 5. Dodržujte rozestupy minimálně 2 metry a neshlukujte se. Je zakázáno tvořit skupinky více než 6-ti osob.
 6. Nadále platí zvýšené hygienické a protiepidemické opatření. Využívejte prosím dezinfekční prostředky, které jsou umístěny ve veřejných prostorách lázní. 
 7. Jakékoli příznaky onemocnění, zejména zvýšenou teplotu, suchý kašel, dušnost, bolest svalů či kloubů, ztrátu chuti nebo čichu bezodkladně hlaste svému ošetřujícímu lázeňskému lékaři nebo na sesternách budov A a B. 
 8. Je pozastaven prodej a poskytování lázeňských procedur veřejnosti.
 9. Je pozastaveno poskytování hotelového ubytování / přistýlek s výjimkou druhých, neléčičích se dětí, které jsou zde ubytovány nepřerušovaně v průběhu pobytu léčicího se dítěte.
 10. Střídání doprovodů je umožněno pouze 1x za pobyt. 
 11. Výjimky z bodů 9 & 10 jsou možné pouze po předložení negativního výsledku PCR testu na přítomnost SARS CoV-2, který není starší než 4 dny. 
 12. Kulturní a volnočasové aktivity jsou dočasně pozastaveny.
 13. Prodejní trhy na kolonádě lázní jsou zrušeny.
 14. Platí zákaz opouštět areál lázní během pobytu.
 15. Pilsner Pub a Restaurace Zahrada jsou momentálně uzavřeny. Café Kolonáda zůstává otevřena, provozní doba bude denně od 8:00 do 20:00 a bude sloužit pouze ubytovaným lázeňským hostům. 
 16. Je zakázána konzumace alkoholu ve veřejných prostorách (s výjimkou Café Kolonáda). 
 17. Omezení pohybu mezi budovami. Žádáme klienty ubytované na budově B, aby omezili pohyb mimo dětskou léčebnu a v provozech na hlavní budově A.

 

Kromě výše zmíněných opatření fungují Sanatoria Klimkovice pro ubytované lázeňské hosty bez omezení. 

Ubytovaní lázenští hosté mohou rovněž využít možnost dokoupení volně prodejných procedur na recepci.

 

Žádáme klienty o striktní dodržování uvedených nařízení z důvodu zamezení šíření nákazy SARS-CoV-2.