CZ UAE RUS EN

Aktuální opatření v lázních


Přinášíme vám souhrn všech aktuálních opatření, která je nutné dodržovat, abychom ochránili nejen sebe, ale i okolí. 

V návaznosti na mimořádná usnesení vlády ČR o přijetí krizových opatření dochází k omezení provozu Sanatorií Klimkovice a to následovně: 

 

Aktuální opatření 

 1. Vstup do budovy Sanatorií Klimkovice je umožněn pouze ubytovaným lázeňským hostům, pro veřejnost jsou lázně uzavřeny.
 2. Platí zákaz návštěv. Výjimku ze zákazu návštěv mají samostatné děti. Návštěvy samostatných dětí jsou možné v sobotu a v neděli od 13:00 do 15:00. Návštěvy jsou omezeny maximálně dvěma osobami na dítě. Návštěva se může uskutečnit ve venkovním areálu lázní. Zároveň žádáme rodiče, aby s dětmi neopouštěli areál Sanatorií Klimkovice. 
 3. Nástup na pobyt je možný pouze bez příznaků onemocnění. Všem nastupujícím klientům je při nástupu měřena tělesná teplota.
 4. V celém areálu platí povinnost nosit roušky přes ústa i nos tzn. na procedurách i ve veřejných prostorách lázní. Noste roušky i při kontaktu s pokojskými a ostatními zaměstnanci na vašich pokojích.
 5. Dodržujte rozestupy minimálně 2 metry a neshlukujte se. Je zakázáno tvořit skupinky více než 6 osob.
 6. Nadále platí zvýšené hygienické a protiepidemické opatření. Využívejte prosím dezinfekční prostředky, které jsou umístěny ve veřejných prostorách lázní. 
 7. Jakékoli příznaky onemocnění, zejména zvýšenou teplotu, suchý kašel, dušnost, bolest svalů či kloubů, ztrátu chuti nebo čichu bezodkladně hlaste svému ošetřujícímu lázeňskému lékaři nebo na sesternách. 
 8. Je pozastaven prodej a poskytování lázeňských procedur veřejnosti, poskytování hotelového ubytování / přistýlek stejně jako poskytování welnessových pobytů pro samoplátce.
 9. Střídání doprovodů je umožněno pouze 1x za pobyt. Výjimky z tohoto bodu jsou možné možné pouze po předložení negativního výsledku PCR testu na přítomnost SARS CoV-2, který není starší než 4 dny. 
 10. Kulturní a volnočasové aktivity jsou dočasně pozastaveny.
 11. Prodejní trhy na kolonádě lázní jsou zrušeny.
 12. Platí zákaz opouštět areál lázní během pobytu.
 13. Restaurace Zahrada, restaurace Pilsner Pub a kavárna Café Kolonáda jsou momentálně uzavřeny. 
 14. Je zakázána konzumace alkoholu ve veřejných prostorách. 

 

Kromě výše zmíněných opatření fungují Sanatoria Klimkovice pro ubytované lázeňské hosty bez omezení. 

Ubytovaní lázenští hosté mohou rovněž využít možnost dokoupení volně prodejných procedur na recepci.

 

Žádáme klienty o striktní dodržování uvedených nařízení z důvodu zamezení šíření nákazy SARS-CoV-2.