CZ UAE RUS EN

Lázeňská klasika


Samoplátecký pobyt s individuálním sestavením léčebného programu je vhodný pro klienty, kteří chtějí mít skladbu procedur sestavenou na míru lázeňským lékařem. Je určen klientům, kteří již mají zkušenosti s lázeňskou rehabilitační léčbou a vědí, které procedury jim konkrétně nejvíce vyhovují.

 

Ceník léčebného pobytu

Ceník je platný pro pojišťence českých a slovenských zdravotních pojišťoven 

Ubytování  Cena za 1 osobu/den  
Standard
1/1 KWC 680,-
1/1 KWC (držitelé průkazu ZTP, ZTP/P) 650,-
1/2 KWC 380,-
Nadstandard  Cena za pokoj/den
Apartmá dvoulůžkové 1 660,-
Strava Standard  Zvýšený standard
Plná penze (snídaně, oběd, večeře) 290,- 455,-
Polopenze (snídaně a oběd) 205,- 300,-
Polopenze (snídaně a večeře) 180,- 250,-
                          Léčení    
Léčebný program   od 550,- / den

 

Celková cena pobytu lázeňská klasika je tvořena součtem ceny zvoleného typu ubytování, stravy a léčení. Pokud nechcete využít ubytovacích a stravovacích služeb přímo v lázních a upřednostňujete dojíždění z blízkého okolí, můžete absolvovat jen léčebný program. Program „Lázeňská klasika“ se hradí v den nástupu hotově nebo platební kartou v pokladně Sanatorií. Minimální délka pobytu je 7dní. Doporučená délka léčebného pobytu 14dní.

 

Ubytování

Jednolůžkový pokoj s koupelnou a WC, nebo dvoulůžkový pokoj s koupelnou a WC.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem a telefonem a možností připojení na wifi. Součástí apartmánu je společenská místnost s televizí a satelitním příjmem, chladničkou a telefonem.

 

Strava

Klienti mají možnost výběru ze dvou variant stravy (standard, zvýšený standard) a navíc možnost volby mezi dvěma variantami polopenze (snídaně+oběd, snídaně+večeře). Snídaně je podávána formou rautu, obědy a večeře výběrem z připraveného jídelního lístku. Stravování je poskytováno dle dietních norem, je možný výběr vegetariánský jídel.

 

Léčení

Minimální hodnota léčebné péče je 550,- Kč/den. V ceně je zahrnuta vstupní prohlídka (v případě potřeby po domluvě s lékařem také průběžná a výstupní prohlídka), akutní vyšetření v případě náhlého zhoršení stavu, zdravotní péče a procedury, které Vám budou sestaveny při vstupní konzultaci s lékařem dle individuálního plánu.

 

 

OBJEDNAT POBYTSledujte nás

na Facebooku, Google+ a YouTube