CZ UAE RUS EN

Lázeňská klasika


Samoplátecký pobyt s individuálním sestavením léčebného programu je vhodný pro klienty, kteří chtějí mít skladbu procedur sestavenou na míru lázeňským lékařem. Je určen klientům, kteří již mají zkušenosti s lázeňskou rehabilitační léčbou a vědí, které procedury jim konkrétně nejvíce vyhovují.

 

Ceník léčebného pobytu pro rok 2020

Ceník je platný pro pojišťence českých a slovenských zdravotních pojišťoven. 

 

 

Ubytování  Cena za 1 osobu/den  
 
Standard
1/2 KWC 420,-
   
Nadstandard  Cena za pokoj/den
Apartmá dvoulůžkové 1 720,-
   
Strava děti nad 12 let Standard  Zvýšený standard
Plná penze (snídaně, oběd, večeře) 328,- 510,-
Polopenze (snídaně a oběd) 230,- 335,-
Polopenze (snídaně a večeře) 208,- 285,-

 

   

Strava děti do 11 let

Standard Zvýšený standard

Plná penze (snídaně, oběd, večeře)

244,- 381,-

Polopenze (snídaně a oběd)

169,-

246,-

Polopenze (snídaně a večeře)

150,- 211,-

 

   
Léčení    
Léčebný program   od 579,- / den

 

Celková cena pobytu lázeňská klasika je tvořena součtem ceny zvoleného typu ubytování, stravy a léčení. Pokud nechcete využít ubytovacích a stravovacích služeb přímo v lázních a upřednostňujete dojíždění z blízkého okolí, můžete absolvovat jen léčebný program. Program „Lázeňská klasika“ se hradí v den nástupu hotově nebo platební kartou v pokladně Sanatorií. Minimální délka pobytu je 7 dní. Doporučená délka léčebného pobytu 14 dní.

 

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj s koupelnou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem a telefonem a možností připojení na wifi. Součástí apartmánu je společenská místnost s televizí a satelitním příjmem, chladničkou a telefonem.

 

Strava

Klienti mají možnost výběru ze dvou variant stravy (standard, zvýšený standard) a navíc možnost volby mezi dvěma variantami polopenze (snídaně+oběd, snídaně+večeře). Snídaně je podávána formou rautu, obědy a večeře výběrem z připraveného jídelního lístku. Stravování je poskytováno dle dietních norem, je možný výběr vegetariánský jídel.

 

Léčení

Minimální hodnota léčebné péče je 570,- Kč/den. V ceně je zahrnuta vstupní prohlídka (v případě potřeby po domluvě s lékařem také průběžná a výstupní prohlídka), akutní vyšetření v případě náhlého zhoršení stavu, zdravotní péče a procedury, které Vám budou sestaveny při vstupní konzultaci s lékařem dle individuálního plánu.

Rozpis absolvovaných procedur včetně jejich cen je k dispozici na vyžádaní.

 

Ceny jsou platné pro pojištěnce českých zdravotních pojišťoven (Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna - zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda).

 

Zárověň s objednávkou žádáme zaslat aktuální lékařskou zprávu dítěte.

 

OBJEDNAT POBYT