CZ UAE RUS EN
Provázíme děti na cestě Naše péče je efektivní také díky Důležitá je Stavíme na prověřených a skutečně účinných Snažíme se děti postavit Spolehněte se na profesionály Logopedie jako součást Neurorehabilitace pomáhá Efektivní rehabilitace Víme, jak je důležitá včasná rehabilitace

Lázeňský komplex


Sanatoria Klimkovice se nacházejí 10 km od krajského města Ostrava a 3 km od centra města Klimkovice. Lázeňský areál Sanatorií Klimkovice se rozkládá v lesnaté krajině na úpatí Nízkého Jeseníku, v krásné přírodní scenérii s výhledem na panorama Beskyd.

Komplex lázeňského areálu tvoří dvě lázeňské léčebny, hospodářský a venkovní areál.

 

Lázeňský dům A na první pohled upoutá rozmanitostí tvarů, barev a ploch. V prostorách léčebny najdete ubytovací, stravovací i léčebnou část. Pětipatrový objekt je plně bezbariérový a je vybaven čtyřmi výtahy. V areálu lázeňského domu se nachází také lázeňská kolonáda, restaurace a bar.

Klienti naleznou v Lázeňském domě A také řadu obchůdků, potraviny, pobočku České pošty, kadeřnictví, kosmetiku a další. K dispozici je taktéž bankomat pro výběr hotovosti, který je umístěn v prostorách recepce.

 

Lázeňský dům B je díky svému hravému architektonickému pojetí převážně využíván pro léčení a pobyt dětských klientů. Také tato léčebna je plně bezbariérová. Součástí léčebny B je nejen ubytovací, stravovací a léčebná část, ale také jídelna, speciální škola, mateřská školka, herny, divadelní sál a rehabilitační bazén.

 

Hospodářská část se nachází v samostatném bloku a podzemním koridoru, který spojuje technické zázemí lázní s léčebnou A i B.

 

Venkovní areál nabízí široké možnosti sportovního vyžití a relaxace. Součástí areálu jsou Priessnitzovy venkovní koupele pro horní a dolní končetiny, minigolf, golf – Driving Range, venkovní dětský koutek, amfiteátr a také bezbariérový Lesní park, který je ideálním místem pro odpočinek, procházky i dětské hry. Lesní park je vybaven lavičkami, pro výletníky slouží altám s posezením, pro odpočinek speciální relaxační pyramida a děti jistě ocení mnohé hrací a interaktivní dřevěné prvky.Sledujte nás

na Facebooku a YouTube