CZ UAE RUS EN

Lázeňská klasika


Samoplátecký pobyt s individuálním sestavením léčebného programu je vhodný pro klienty, kteří chtějí mít skladbu procedur sestavenou na míru lázeňským lékařem.

 

Ceník léčebného pobytu pro rok 2020

Ceník je platný pro pojišťence českých a slovenských zdravotních pojišťoven. 

Ubytování  Cena za 1 osobu/den  
Standard
1/1 KWC 700,-
1/1 KWC (držitelé průkazu ZTP, ZTP/P) 670,-
1/2 KWC 420,-
Nadstandard  Cena za pokoj/den
Apartmá dvoulůžkové 1 720,-
Strava Standard  Zvýšený standard
Plná penze (snídaně, oběd, večeře) 328,- 510,-
Polopenze (snídaně a oběd) 230,- 335,-
Polopenze (snídaně a večeře) 208,- 285,-
                          Léčení    
Léčebný program   od 579,- / den

 

Celková cena pobytu lázeňská klasika je tvořena součtem ceny zvoleného typu ubytování, stravy a léčení. Pokud nechcete využít ubytovacích a stravovacích služeb přímo v lázních a upřednostňujete dojíždění z blízkého okolí, můžete absolvovat jen léčebný program. Program „Lázeňská klasika“ se hradí v den nástupu hotově nebo platební kartou v pokladně Sanatorií. Minimální délka pobytu je 7dní. Doporučená délka léčebného pobytu 14dní.

 

Ubytování

Jednolůžkový pokoj s koupelnou a WC, nebo dvoulůžkový pokoj s koupelnou a WC.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem a telefonem a možností připojení na wifi.

 

K dispozici je i dvoulůžkové apartmá s obývací části a pokojem se dvěmi oddělenými lůžky. K dispozici je rovněž televize se satelitním příjmem, chladnička a telefon.

 

Strava

Klienti mají možnost výběru ze dvou variant stravy (standard, zvýšený standard) a navíc možnost volby mezi dvěma variantami polopenze (snídaně+oběd, snídaně+večeře). Snídaně je podávána formou rautu, obědy a večeře výběrem z připraveného jídelního lístku. Stravování je poskytováno dle dietních norem.

 

Léčení

Minimální hodnota léčebné péče je 579,- Kč/den. V ceně je zahrnuta vstupní prohlídka (v případě potřeby po domluvě s lékařem také průběžná a výstupní prohlídka), akutní vyšetření v případě náhlého zhoršení stavu, zdravotní péče a procedury, které Vám budou sestaveny při vstupním vyšetření lékařem dle individuálního plánu.

 

V ceně není zahrnut poplatek z pobytu 21 Kč/osobu/den, který se hradí v den nástupu.

 

Ceny jsou platné pro pojištěnce českých zdravotních pojišťoven (Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna - zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda).

 

OBJEDNAT POBYTSledujte nás

na Facebooku a YouTube