CZ UAE RUS EN

Minigolf


Kvalitní certifikovaný 18-ti dráhový minigolf s výhledem na panorama Beskyd a možností občerstvení je vyhledáván nejen lázeňskými hosty, ale i ostatními návštěvníky lázní.

Minigolf si můžete zahrát za příznivého počasí, od dubna do konce října, každý den od 8 do 19 hodin.

Golf – Driving Range


V rámci areálu Sanatorií Klimkovice naleznete také ráj milovníků golfu. Tréninkové centrum pro dospělé i děti je umístěno v krásné přírodě s čistým ovzduším. Driving range se rozprostírá na ploše 27 500 m2, obsahuje jedenáct cílů (20-70 m) a sedm cílů (80-150 m). Můžete se těšit na pět odpališť pro hru krátkými a středními železy, jedno odpaliště pro dlouhá železa, dřeva a drivery. Je zde také odpaliště určené dětem, dvě odpaliště pro hru v šikmých plochách a jeden bunker pro krátké i dlouhé rány. Součástí golfového centra je kvalitní zázemí, kde je možné si také domluvit individuální hodinu s trenérem, nebo navštívit některý z kurzů.

Lesní park Klimkovice


Ojedinělý bezbariérový lesní park navazuje na areál Sanatorií Klimkovice. Je tvořen kombinací ekologických herních prvků, informačních panelů a odpočinkových laviček, zasazených do prostředí přírodního lesa a spojených bezbariérovými cestami. Nenásilnou formou podporuje ekologické chování a pozitivní vztah k přírodě, integraci handicapovaných a společné využívání lesa pro rekreační účely.

Infopanely na naučné stezce hravou formou ukazují, jak přispět ke snížení emisí. Pohybový areál umožňuje rehabilitaci v lese návštěvníkům s postižením pohybového aparátu. Herní dřevěné prvky v dětech podporují tvořivost, obratnost a odvahu. Lesní park je tak ideální místem pro odpočinek, procházky i dětské hry.

Cykloturistika


Okolí lázní je přímo ideální pro cykloturistiku. Nachází se zde velké množství různě náročných cyklotras, které vedou krásnou přírodou. 

Dětské hřiště


Dětské hřiště se nachází u budovy Sanatoria B. Ubytované děti mohou využít prolézačky a pískoviště, mládež multifunkční hřiště a další sportoviště.