CZ UAE RUS EN

Ubytování


Lázeňský dům B, ve kterém děti absolvují lázeňský pobyt, je zcela přizpůsoben pohybu nejen pro soběstačné děti, ale také pro děti imobilní. Samotný komplex je bezbariérový a to včetně veškerých léčebných prostor, ale i prostor veřejných a volnočasových.

Děti jsou ubytovány na jednotlivých patrech Lázeňského domu B, která jsou od sebe barevně rozlišena. Každé oddělení má k dispozici mimo ubytovací jednotky (2lůžkové pokoje) i samostatnou klubovnu, či hernu, sloužící k volnočasovým aktivitám dětí. Rodiče s dětmi jsou ubytováváni v samostatné části s dvojlůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením. K dispozici mají také vybavenou kuchyňku s pračkou.

Stravování


Stravování probíhá v 5 jídelnách a to 5krát denně (snídaně, oběd, večeře, dopolední a odpolední svačina).

 

Děti (s dietou 3) mají možnost výběru ze 2 jídel a mají 24hodin denně zajištěn pitný režim, jak v jídelnách, tak i na jednotlivých odděleních.

 

V případě, že má dítě ze zdravotních důvodů nařízenou dietu (např. mixovanou stravu, nebo jiný speciální požadavek), prosím, kontaktujte 2 pracovní dny předem dietní sestru na tel.č. 556 422 592. 

Volný čas


Dětem je přizpůsobena nejen léčba, ale i denní režim a volnočasové aktivity. V době, kdy neabsolvují léčebné procedury nebo se neučí ve škole, připravujeme pro děti všech věkových kategorií takový program, aby se v lázních nenudily.

 

Krásné počasí vybízí k procházkám na čistém vzduchu v rozsáhlém lázeňském areálu, ke sportovním aktivitám na dětském hřišti. Večerní čas, či doba, kdy počasí nepřeje je vyplněna pořady pro děti uvnitř budovy – tvořivými aktivitami pod vedením sester, pravidelně jsou pořádána dětská divadelní představení, promítání kina, diskotéky, přednášky, koncerty či maškarní plesy. Jednou týdně má určená skupinka dětí pod vedením sestry, možnost připravit program pro všechny ostatní děti.

 

Na všechny pořady určené dětem mají děti vstup zcela zdarma.

 

Chceme, aby si Vaše děti odvezly z lázní nejen zlepšení zdravotního stavu, ale i krásné zážitky!

Sledujte nás

na Facebooku, Google+ a YouTube