CZ UAE RUS EN

Lázeňská čokoláda


Lahodná lázeňská čokoláda je ideálním dárkem z lázní pro všechny mlsouny. Kvalitní složení bez palmového tuku. V mléčné a hořké variantě. V prodeji na recepci Sanatorií Klimkovice.

objednat na eshopu

Dárkové poukazyPotěšte své blízké dárkem z lázní! Darujete jim zdraví, vitalitu a odpočinek v podobě dárkového poukazu na lázeňské procedury v libovolné hodnotě.

 

Poukazy všech hodnot vystavujeme na recepci. Minimální hodnota poukazu je 500 Kč.

 

Poukazy mají platnost 1 rok od data vystavení a lze na ně čerpat procedury z naší široké nabídky.

 

objednat na eshopu

 

Klimkovický lázeňský balzám


Klimkovický balzám obsahuje přírodní třetihorní, vysoce koncentrovanou jodobromovou solanku.

Klimkovický lázeňský balzám zakoupíte na recepci Sanatorií Klimkovice.

 

Klimkovický lázeňský balzám klasik

Klimkovický balzám je vyroben z vysoce koncentrované jodobromové solanky. Je vhodný k masáži a péči o problematickou kůži. Čistící účinky balzámu lze využít při kosmetickém ošetření pleti formou pleťové masky. Balzám se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Aplikujte několikrát denně. Neužívejte vnitřně.

 

Klimkovický lázeňský balzám s konopím a kostivalem

Klimkovický balzám je vyroben z vysoce koncentrované jodobromové solanky. Obsažené aktivní látky a konopný olej podporují revitalizaci, zvláčnění a zklidnění pokožky. Pomáhají udržovat pokožku zdravou a svěží. Balzám obsahuje výtažek Kostivalu lékařského, který se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Aplikujte několikrát denně. Neužívejte vnitřně.

 

Klimkovický lázeňský balzám s rakytníkem

Klimkovický balzám je vyroben z vysoce koncentrované jodobromové. Balzám obsahuje cenný rakytníkový olej, který je bohatý na přirozené vitamíny a nenasycené mastné kyseliny. Čisté rostlinné oleje podporují přirozenou látkovou výměnu v pokožce. Čistící účinky balzámu lze využít při kosmetickém ošetření pleti formou pleťové masky. Balzám se rychle vstřebává a nezanechává mastný film. Aplikujte několikrát denně. Neužívejte vnitřně.

 

objednat na eshopu

Klimkovická lázeňská bylinná


Lázeňský bylinný likér od Rudolfa Jelínka.

Originální receptura zpracovává několik bylin, které dodávají likéru skvělou chuť.

 

Klimkovická lázeňská bylinná sladká

Vyniká svým krásným zlatým zbarvením a sladkou, avšak osvěžující chutí. Nejlépe chutná dobře vychlazená. V prodeji v 0,5l a 0,2l balení.

 

Klimkovická lázeňská bylinná hořká

Tajemství výrazné chuti likéru tkví ve výběru správných bylin. Likér je skvělým digestivem, ale jistě jej oceníte k příležitostnému popíjení s přáteli. Má krásnou rubínovou barvu, výraznou vůni i chuť. V prodeji v 0,5l a 0,2l balení.

objednat na eshopu

Klimkovická jodobromová sůl


Extremně vysoce minerální termální jodobromová sůl je čistě přírodním produktem bez přidaných barviv, emulgátorů a konzervantů. Tato sůl má pozoruhodné vlastnosti a je charakterizována nejvyšším obsahem minerálů jako je jód, brom, křemík, selen.

 

Aplikuje se ve formě koupelí, obkladů a zábalů. Koupel působí blahodárně na pokožku, kterou vyživuje a regeneruje.

 

 

Návod k použití: Ve vodě o teplotě 36-38 C rozpustíme 250g jodobromové soli. V připravené lázni setrváme po dobu 10-20 minut.Při koupeli nepoužíváme žádnou kosmetiku a po koupeli se neoplachujeme. Následuje suchý zábal po dobu 10 minut. Minerální látky se do těla vstřebávají i po koupeli.

 

V prodeji na recepci Sanatorií Klimkovice a v eshopu.  

objednat na eshopu

Lázeňské oplatky - sladké i slané


Tradiční lázeňské oplatky vyrobené z kvalitních ingredincí v podobě klasických kulatých oplatek i trojhránků. K dostání jsou s příchutí oříšku a čokolády.

 

Netradiční avšak tradičně chutné slané lázeňské oplatky, které se skvěle hodí k posezení se skleničkou vína. Na pultech recepce k dostání s příchutí mořské soli, kmínu, cibulky a česneku.

 

objednat na eshopu

Lázeňský med


Včelí med z Podbeskydí může být skvělým dárkem pro vaše blízké hlavně díky jeho užitečným vlastnostem. 

Pomáhá léčit nachlazení, virózy, kašel, ale taktéž poruchy krevního oběhu a zažívacího ústrojí.

Med vyhovuje svazové normě Českého svazu včelařů "Český med”.

 

V prodeji na recepci Sanatorií Klimkovice a v eshopu.

objednat na eshopu

Sledujte nás

na Facebooku a YouTube