CZ UAE RUS EN

Koncert kapely BUTY završil Lázeňské kulturní léto Klimkovice


V sobotu 21. září si návštěvníci Sanatorií Klimkovice užili už 4. ročník Klimkovického vzduchobraní, jehož vrcholem byl koncert kapely BUTY. Koncert  si nenechalo ujít několik stovek diváků a fanoušků. Bohatý doprovodný program přilákal rodiny s dětmi, které si mohly vyzkoušet aquazorbing, skákací boty, nafukovací atrakce, lezeckou stěnu a vyzkoušet si manipulaci s vrtulníkem Drone ipad. Program doplnila taneční škola Štefi a Free style BMX show.

 

Kulturní léto bylo o zábavě a prožití volného času v Klimkovicích, které mají co nabídnout. Projekt nám představil několik víkendů různorodé zábavy – koncerty, divadla, workshopy, kreativní dílny, pivní slavnosti, sportovní akce, diskotéky a taneční zábavy. Od května do září se tak uskutečnilo na tři desítky akcí. Dějištěm byly nejen Sanatoria Klimkovice, ale také koupaliště v Klimkovicích, klimkovické kino Panorama, nádvoří klimkovického zámku, ale i prostory Centra volného času Mozaika. Na své si přišly děti, sportovci, milovníci divadla, ale i hudby mnoha žánrů. Jen akce konané v lázních navštívilo od května do září více než tisícovka lidí. Lázeňské kulturní léto tedy zcela splnilo svůj účel – předvedlo, že Klimkovice jsou ideální místo pro trávení volného času, místo, kde se stále něco děje, místo v dosahu Ostravy, avšak s čistým vzduchem a mimo městský ruch. Místo pro všechny generace! Místo, které stojí za to navštívit!

 

Fotografie z akce najdete v galerii.

 

Zapojili jste se do fotografické soutěže a poslali jste nám svou fotografii z Lesního parku při odpočinku na lavičkách s nohami nahoru? Fotografie si můžete prohlédnout zde.

 Sledujte nás

na Facebooku a YouTube