Léčení dospělých Léčení dětí Pobyty a Wellness Volný čas, akce Gastronomie

Pro lékaře

Sanatoria Klimkovice jsou moderní lázeňské zařízení, které se zaměřuje na léčbu onemocnění pohybového aparátu,  neurologická, cévní a gynekologická onemocnění. Máme také yynikající výsledky s rehabilitační léčbou po totálních endoprotézách.


Naším základním pilířem léčby je unikátní přírodní léčebný zdrojtřetihorní jodobromová voda – solanka, která je aplikovaná formou individuálních jodobromových koupelí a obkladů a která ve spojení s individuální léčebnou tělesnou výchovou, skupinovým cvičením v tělocvičně a bazénu, cvičením na přístrojích, ergoterapií a mnoha dalšími procedurami vytváří ideální kombinaci pro zlepšení klientova zdravotního stavu.


Kvalita lázeňské péče u nás stojí na celém týmu zkušených profesionálních zdravotníků – lékaři, fyzioterapeuti, zdravotní sestry a ostatního zdravotní personál. Základem léčby je individuální přístup ke každému pacientovi, využití vzácného přírodního léčebného zdroje, aplikace nejmodernější léčebných metod a využití specializované diagnostické laboratoře.

 

 


category Indikace dospělých
category Indikace dětí
category Obecné kontraindikace lázeňské léčby
category Formuláře pro lékaře

facebook
POZVÁNKA NA WORKSHOP

Workshop ke specializovaným léčebným programům pro dospělé - KLIM-THERAPY 18+ a CI THERAPY.

 

10. května 2014

NOVINKY V LÉČBĚ NA ROK 2014

Vážení přátelé Sanatorií Klimkovice,

 

tak jako každý rok, tak i na rok 2014 pro Vás chystáme řadu Novinek, které budou přínosem pro Vaši lázeňskou léčbu a čas v lázních strávený.

 

LOGOPEDIE PRO DĚTI

Sanatoria Klimkovice chystají od začátku roku 2014 pro dětské klienty možnost samoplátecké intenzivní logopedické péče.

VELIKONOCE V LÁZNÍCH

Velikonoční sobota s minijarmarkem a soutěží o nejlepší mazanec.

 

19.4.2014

UMĚLECKÁ SEZÓNA 2012/2013

Ohlédnutí za řadou umělecko-společenských setkání s významnými osobnostmi české výtvarné a kulturní scény, které se konaly v Sanatoriích Klimkovice v uplynulé sezóně.