Léčení dospělých Léčení dětí Pobyty a Wellness Volný čas, akce Gastronomie

Pro lékaře

Sanatoria Klimkovice jsou moderní lázeňské zařízení, které se zaměřuje na léčbu onemocnění pohybového aparátu,  neurologická, cévní a gynekologická onemocnění. Máme také yynikající výsledky s rehabilitační léčbou po totálních endoprotézách.


Naším základním pilířem léčby je unikátní přírodní léčebný zdrojtřetihorní jodobromová voda – solanka, která je aplikovaná formou individuálních jodobromových koupelí a obkladů a která ve spojení s individuální léčebnou tělesnou výchovou, skupinovým cvičením v tělocvičně a bazénu, cvičením na přístrojích, ergoterapií a mnoha dalšími procedurami vytváří ideální kombinaci pro zlepšení klientova zdravotního stavu.


Kvalita lázeňské péče u nás stojí na celém týmu zkušených profesionálních zdravotníků – lékaři, fyzioterapeuti, zdravotní sestry a ostatního zdravotní personál. Základem léčby je individuální přístup ke každému pacientovi, využití vzácného přírodního léčebného zdroje, aplikace nejmodernější léčebných metod a využití specializované diagnostické laboratoře.

 

 


category Indikace dospělých
category Indikace dětí
category Obecné kontraindikace lázeňské léčby
category Formuláře pro lékaře

facebook
POZVÁNKA NA WORKSHOP

Workshop ke specializovaným léčebným programům pro dospělé - KLIM-THERAPY 18+ a CI THERAPY.

 

10. května 2014

NOVINKY V LÉČBĚ NA ROK 2014

Vážení přátelé Sanatorií Klimkovice,

 

tak jako každý rok, tak i na rok 2014 pro Vás chystáme řadu Novinek, které budou přínosem pro Vaši lázeňskou léčbu a čas v lázních strávený.

 

LOGOPEDIE PRO DĚTI

Sanatoria Klimkovice chystají od začátku roku 2014 pro dětské klienty možnost samoplátecké intenzivní logopedické péče.

Lázeňské kulturní léto

Zahajujeme druhý ročník Lázeňského kulturního léta Klimkovice.

 

24. května 2014

Slavnostní zahájení jubilejní 20. lázeňské sezóny s Laďou Kerndlem

 

A to jen začátek ...

UMĚLECKÁ SEZÓNA 2012/2013

Ohlédnutí za řadou umělecko-společenských setkání s významnými osobnostmi české výtvarné a kulturní scény, které se konaly v Sanatoriích Klimkovice v uplynulé sezóně.