Léčení dospělých Léčení dětí Pobyty a Wellness Volný čas, akce Gastronomie

NOVINKY 2014 ... co pro Vás chystáme do nového roku

Vážení přátelé Sanatorií Klimkovice,

 

tak jako každý rok, tak i na rok 2014 pro Vás chystáme řadu Novinek, které budou přínosem pro Vaši lázeňskou léčbu a čas v lázních strávených.

 

 

 

První z novinek je určena všem, kteří chtějí volný čas v lázních strávit aktivně, něco nového se naučit. Od ledna 2014 připravujeme pro naše lázeňské hosty

Bezplatný kurz práce s počítačem, Internetem a mobilním telefonem           

ve které se lektor zaměří na seznámení se s počítačem a jeho základními funkcemi, na práci s Internetem, na komunikaci přes Internet a také na práci s mobilním telefonem. Věříme, že řadu z Vás tato možnost zaujme.

 

Bližší informace o těchto kurzech naleznete v této příloze:

kurzy PCkurzy program

 

 

Od ledna 2014 dále připravujeme

Intenzivní logopedické programy pro děti

Logopedická péče bude poskytována dětským klientům, kteří současně absolvují léčbu v jednom ze specializovaných samopláteckých léčebných programů, nebo léčbu v rámci komplexní či příspěvkové lázeňské péče.

Logopedická intenzivní péče je rozdělena na 6 programů dle stupně závažnosti problémů dítěte a dle specifikace postižení.

Jednotlivé kurzy jsou koncipovány a rozvrženy na dobu 4týdenního lázeňského pobytu a je možnost výběru velmi intenzivní logopedie (5 dní v týdnu), nebo méně intenzivní varianty (3 dny v týdnu)

 

Základní informace o nabízené logopedické péči a jednotlivých programech naleznete v této brožuře, nebo v sekci webu Léčení dětí - Logopedie pro děti:

 

 

logo

 

 

 

Chystáme pro Vás i řadu nových rehabilitačních a léčebných programů.

Informace o nich budou uveřejněny v tomto článku v blízké době.

Sledujte NOVINKY 2014.

 

 facebook
POZVÁNKA NA WORKSHOP

Zveme Vás na workshop k novým specializovaným léčebným programům pro děti KLIM-THERAPY, Reha Klim aktiv junior, Reha Basic a k novým logopedickým programům.

 

12. dubna 2014

POZVÁNKA NA WORKSHOP

Workshop ke specializovaným léčebným programům pro dospělé - KLIM-THERAPY 18+ a CI THERAPY.

 

10. května 2014

NOVINKY V LÉČBĚ NA ROK 2014

Vážení přátelé Sanatorií Klimkovice,

 

tak jako každý rok, tak i na rok 2014 pro Vás chystáme řadu Novinek, které budou přínosem pro Vaši lázeňskou léčbu a čas v lázních strávený.

 

VELIKONOCE V LÁZNÍCH

Velikonoční sobota s minijarmarkem a soutěží o nejlepší mazanec.

 

19.4.2014

UMĚLECKÁ SEZÓNA 2012/2013

Ohlédnutí za řadou umělecko-společenských setkání s významnými osobnostmi české výtvarné a kulturní scény, které se konaly v Sanatoriích Klimkovice v uplynulé sezóně.